پرینت سه بعدی مدل جدید کفش آدیداس

آدیداس خط تولید سری کفش های ورزشی Futurecraft 4D را با انتشار مدل Y-3 RUNNER 4D II گسترش داد. این کفش های ورزشی با استفاده از تکنولوژی چاپ سه بعدی شرکت Carbon و طراحی Yohji Yamamoto، طراح  مد برجسته ژاپنی تولید شد.

تکنولوژی چاپ سه بعدی و مدل جدید کفش آدیداس

پرینت سه بعدی کفی کفش آدیداس
پرینت سه بعدی کفی کفش آدیداس

آدیداس با تولید  Y-3 RUNNER 4D II، تحقیقات خود را برای استفاده از انواع تکنولوژی ها، طراحی ها و همکاری های جدید برای ارائه بهترین کفش ورزشی مناسب برای هر ورزشکار ادامه می دهد.

این تولید کننده کفش آلمانی از سال ۲۰۱۷،Futurecraft  را که برنامه ای برای بهبود بخشیدن به کفش ها با استفاده از چاپگر سه بعدی می باشد مورد استفاده قرار داده است. برای انجام این کار، شرکت آدیداس شروع به همکاری با شرکت چاپ سه بعدی Carbon و کمپانی چاپ سه بعدی  Silicon Valley برای توسعه کف کفش هایش با استفاده از تکنولوژی چاپ سه بعدی  Synthesis Light Digital (DLS)  کرده است.

مدل جدید کفش چاپ سه بعدی شده آدیداس
مدل جدید کفش چاپ سه بعدی شده آدیداس

Y-3 RUNNER 4D II جدیدترین کتانی آدیداس است که در سری کفش های پرینت سه بعدی شده Futurecraft  قرار گرفته است. این کفش جدید که محصول مشترک همکاری کمپانی آدیداس و طراح مد ژاپنی  Yohji Yamamoto است، کفی هایی متفاوت و پرینت سه بعدی شده توسط کمپانی Carbon به نمایش گذاشته است.

آدیداس در وب سایت Y-3 توضیح می دهد: “یوجی یاماموتو که با روحیه avant-garde (وابسته به مکتب های هنری نوین و غیر سنتی) لباس هایش شناخته شده است، اغلب از امضای خود به صورت یک لوگو در اندازه ای بزرگ تر از حد معمول و به رنگ سیاه بر روی انواع پارچه های گوناگون استفاده می کند.”

کفش جدید ۶۰۰ دلاری چاپ سه بعدی شده کمپانی آدیداس

چاپ سه بعدی مدل جدید کفش آدیداس
چاپ سه بعدی مدل جدید کفش آدیداس

این کفش برای بهار و تابستان طراحی شده است و دارای یک کفی سفید و دو لایه از Primeknit می باشد. یاماموتو لوگوی خود را بر روی زبانه کفش جایی که سه خط در اندازه های متفاوت و امضای او وجود دارد قرار داده است.

در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹، کمپانی آدیداس از کفش مدل Y-3 RUNNER 4D II به رنگ قرمز رونمایی کرد. در این مدل، هندسه تکرار شده کف کفش تغییر داده شده بود. به عنوان مثال، شما می توانید در این مدل، کف کفش را با پهنای بیشتر، ضخیم تر و ارتفاع بیشتر مشاهده کنید.

تولید کفش های آدیداس با تکنولوژِ پرینت سه بعدی
تولید کفش های آدیداس با تکنولوژی پرینت سه بعدی

انقباض و محکم شدن کف کفش به لطف همکاری بین شرکت Adidas و یک شرکت خودرو سازی آلمانی  به نام Continental بهبود یافته است و منجر به ساخت پاشنه لاستیکی جدید برای کفش های آدیداس شده است. هم چنین این مدل پشتیبانی و راحتی فوق العاده ای را برای مصرف کننده فراهم می کند.

این مدل کفش آدیداس به تعداد محدود تولید شده است و بنابراین برای همیشه موجود و در دسترس نخواهد بود. یک جفت از کفش مدل Y-3 RUNNER 4D II قیمتی در حدود ۶۰۰ دلار دارد که از تاریخ ۳ می به صورت آنلاین از فروشگاه های Y-3 قابل خریداری می باشد.

نسخه بعدی این مدل در قسمت پنجه و پاشنه مزین به چرم و بالای کفش به صورت جورابی با زبانه ای از جنس نئوپرن خواهد بود.

منبع: https://all3dp.com//

https://manufactur3dmag.com//

در صورت تمایل میتوانید فایل PDF این مقاله را در قسمت زیر دانلود و با ذکر منبع مورد استفاده قرار دهید.

pdfpdf مدل جدید کفش چاپ سه بعدی شده آدیداس

 

تهیه و تنظیم مقاله از : خدمات پرینت سه بعدی آی دیزاین

به این پست امتیاز دهید
مدل جدید کفش چاپ سه بعدی شده آدیداس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.