پرینت سه بعدی گلدان های خاص و منحصر بفرد

اکنون با آغاز فصل بهار بهتر است طبیعت را به خانه خود دعوت کنید. امروزه استفاده از گیاهان آپارتمانی بسیار رواج پیدا کرده است و در مواردی جزو دکوراسیون اصلی خانه است. اما دوباره تکنولوژی پرینت سه بعدی این فرآیند را جذاب تر کرده است. آیا می دانستید می توانید گلدان های خاص و زیبا پرینت بگیرید و گیاه خود را در آن بکارید؟ با وجود تکنولوژی پرینت سه بعدی حتی می توانید خلاقیت خود را به کار برده و ایده هایی خاص در این زمینه و دکوراسیون خانه خود بدهید. در این مقاله چند نمونه از گلدان های پرینت سه بعدی جالب و خلاقانه را برایتان شرح می دهیم. در ادامه بیشتر بخوانید.

۱۰ گلدان پرینت سه بعدی منحصر بفرد و جذاب

 • پرینت سه بعدی گلدان های کوچک با طرح لبخند

پرینت سه بعدی گلدان های کوچک با طرح لبخند
پرینت سه بعدی گلدان های کوچک با طرح لبخند

با گلدان های کوچک با طرح لبخند شروع می کنیم. این گلدان های کوچک بامزه برای استفاده به عنوان گیاهان کوچک خانگی و یا گیاه های شیره دار با امکان نگهداری آسان مناسب هستند. شما می توانید این گلدان های زیبا را به گروه پرینتر سه بعدی آیدیزاین سفارش داده تا برایتان پرینت سه بعدی بگیریم. جالب است بدانید، حتی نسخه سرامیکی آن نیز می تواند تولید شود.

 • پرینت سه بعدی گلدان هایی به شکل صفحه شطرنج

  پرینت سه بعدی گلدان هایی به شکل صفحه شطرنج
  پرینت سه بعدی گلدان هایی به شکل صفحه شطرنج

با توجه به این که امروزه صدها مدل صفحه های شطرنج ماهرانه در دسترس است، بسیار سخت می توان کسی را با صفحه شطرنج سورپرایز کرد. اما این مجموعه، پرینت سه بعدی گلدان های شطرنج بسیار جذاب و سرگرم کننده است و و از آن می توان برای فضاهای داخلی یا بیرونی استفاده کرد. به نظر این صفحه های شطرنج چقدر می توانند برای استفاده در باغ، حیاط و یا درون پاسیو های خانگی جذاب باشند؟

چاپ سه بعدی گلدان هایی به شکل صفحه شطرنج
چاپ سه بعدی گلدان هایی به شکل صفحه شطرنج
 • پرینت سه بعدی گلدان به شکل اختاپوس

اختاپوس ها موجودات منحصر به فرد و شگفت انگیزی هستند که همیشه خود را باهوش تر از چیزی که داشمندان انتظار دارند نشان می دهند. شما می توانید این اختاپوس را به گروه پرینتر سه بعدی آیدیزاین سفارش دهید تا برایتان پرینت بگیریم.

پرینت سه بعدی گلدان به شکل اختاپوس
پرینت سه بعدی گلدان به شکل اختاپوس

آیا گلدان های برعکس که به سقف نصب می شوند دیده اید؟ این کار برای دوستداران گیاهان آپارتمانی می تواند بسیار جذاب باشد. حالا تصور کنید به این کار کمی خلاقیت اضافه کنیم. استفاده هوشمندانه از گیاه های هوازی به عنوان بازوهای گلدان هشت پا و این واقعیت که این گلدان ها برای آویزان شدن به صورت بر عکس طراحی شده اند، چقدر می تواند جذاب و شگفت انگیز باشد. نگهداری این گیاهان بسیار ساده است. این ویژگی گیاهان هوازی را به بهترین نوع از گیاهان برای اشخاصی با عدم توانایی مدیریت برای سرحال نگه داشتن گیاهان تبدیل کرده است . همچنین این گیاهان برای کسانی که به خاک حساسیت دارند بسیار مناسب است.

 • پرینت سه بعدی گلدان های به شکل ریشه بونسای

پرینت سه بعدی گلدان های به شکل ریشه بونسای
پرینت سه بعدی گلدان های به شکل ریشه بونسای

این طرح برای درخت واقعی بونسای در نظر گرفته شده است، اما گلدان های به شکل ریشه گیاهان برای هر گیاهی مناسب است.  این گلدان حتی می تواند برای یک درختچه بلند زیبا باشد و اگر بتوان آن را با استفاده از یک ماده ضد آب چاپ کرد، برای قرار گرفتن در فضای باز باغ  عالی خواهد بود. اگر حجم چاپ بر روی چاپگر سه بعدی کافی باشد می توانید با بزرگ تر کردن مدل در اندازه های مختلف و چاپ سه بعدی آن ها منظره چشمگیری ایجاد کنید.

 • پرینت سه بعدی گلدان های طراحی شده با الگوریتم رشد فرکتال

پرینت سه بعدی گلدان های طراحی شده با الگوریتم رشد فرکتال
پرینت سه بعدی گلدان های طراحی شده با الگوریتم رشد فرکتال

این گلدان منحصر به فرد با استفاده از مدل الگوریتم رشد فرکتال ایجاد شده است که به طور خودکار اشکال موجود در طبیعت را تولید می کند. طراح این گلدان آن را بعنوان بخشی از تحقیقات طراحی برای کشف چگونگی تلاقی هنر، علم و ریاضیات تولید کرد. این گلدان ها را می توان با مواد مخصوص مانند فیلامنت های چوبی یا فلزی پرینت سه بعدی کرد.

 • پرینت سه بعدی گلدان های به شکل لباس فضانوردی

پرینت سه بعدی گلدان های به شکل لباس فضانوردی
پرینت سه بعدی گلدان های به شکل لباس فضانوردی

این گلدان ها با توجه به قرار گرفتن گنبد شیشه ای بر بالای پایه ها، برای گیاهانی با سرعت رشد کم مانند کاکتوس مناسب هستند و می توانند یک پایه با ظاهر خلاقانه برای یک شی کوچک ایجاد کنند. گنبد شیشه ای را میتوان به راحتی به صورت آنلاین خریداری کرد. می توان این گلدان را با رنگ های دلخواه پرینت سه بعدی کرد یا بعد از پرینت آن را رنگ کرد.

 • پرینت سه بعدی گلدان های کوچک به شکل گردنبند

پرینت سه بعدی گلدان های کوچک به شکل گردنبند
پرینت سه بعدی گلدان های کوچک به شکل گردنبند

نظرتان در مورد پوشیدن گیاه دور گردنتان چیست؟ این گلدان بسیار کوچک برای گیاهان کوچک با سرعت رشد کم و یا حتی یک گیاه هوازی می تواند یک گزینه بسیار عالی باشد. هم چنین این گلدان را می توان به عنوان گردنبند استفاده کرد و یا از آینه ماشین یا پنجره ها آویزان کرد.علاوه بر این موارد می توانید یک دسته از این گلدان ها را پرینت سه بعدی کرده و آن ها را به صورت گروهی به عنوان زنگوله های بادی آویزان کنید.

 • پرینت سه بعدی گلدان های دیواری با آبپاش

این مورد ممکن است در مقایسه با دکوراسیون تعداد زیادی از خانه ها عجیب باشد، اما این طراحی همچنان بسیار هوشمندانه و قابل ستایش است. ابر بالای این گلدان دیواری یک مخزن دخیره کننده آب است که سرعت تزریق آب به گیاه را کم می کند. سه نوع مختلف با رنگ های تفاوت از این گلدان برای سفارش پرینت سه بعدی موجود می باشد.

پرینت سه بعدی گلدان های دیواری با آبپاش
پرینت سه بعدی گلدان های دیواری با آبپاش

در مورد آن فکر کنید، اگر طراحی برای شما بسیار مناسب است، ممکن است گزینه ای مناسب برای یک اتاق بچه، یا شاید حتی یک کلاس درس باشد. به علاوه، به دلیل اینکه ابری به آرامی آب می ریزد، بچه ها قادر به نگهداری آن بدون از بین بردن و یا آبیاری بیش از اندازه گیاه هستند.

 • پرینت سه بعدی گلدان به شکل جمجمه انسان

پرینت سه بعدی گلدان به شکل جمجمه انسان
پرینت سه بعدی گلدان به شکل جمجمه انسان

پرینت سه بعدی گلدان به شکل جمجمه انسان و هدیه دادن آن به کسانی که علاقه زیادی به شکل جمجمه انسان دارند می تواند بسیار جذاب باشد.

پرینت سه بعدی گلدان جمجمه
پرینت سه بعدی گلدان جمجمه
 • پرینت سه بعدی گلدان تصویر سه بعدی یک فرد واقعی

پرینت سه بعدی گلدان تصویر سه بعدی یک فرد واقعی
پرینت سه بعدی گلدان تصویر سه بعدی یک فرد واقعی

به نظر می رسد این کار میتواند بسیار جذاب باشد! امروزه حتما درباره اسکن سه بعدی افراد واقعی و سپس پرینت سه بعدی آن ها شنیده اید. با این عنوان که خود کوچکتان را پرینت بگیرید! اما فکرش را بکنید این ایده چقدر می تواند شگفت انگیز و جدید باشد. گلدان پرینت سه بعدی تصویر فرد واقعی را پرینت بگیرید!

در ویدیو زیر می توانید پرینت سه بعدی این گلدان و کاشتن گیاه در آن را ببینید.

پرینت سه بعدی گلدان
پرینت سه بعدی گلدان
پرینت ۳ بعدی گلدان
پرینت ۳ بعدی گلدان
گلدان پرینت سه بعدی شده
گلدان پرینت سه بعدی شده

اما بدانید ایده های بیشتری در زمینه وجود دارد. شما نیز می توانید ایده خود را با ما به اشتراک بگزارید تا گلدانی خاص و منحصر به فرد برایتان پرینت سه بعدی بگیریم.

پرینت سه بعدی گلدان های خاص می تواند یک راه کسب درآمد باشد. برای مشاوره و راهنمایی می توانید با ما تماس بگیرید.

منبع:  https://3dprint.com/

در صورت تمایل میتوانید فایل PDF این مقاله را در قسمت زیر دانلود و با ذکر منبع مورد استفاده قرار دهید.

pdfpdf پرینت سه بعدی گلدان های جذاب و منحصر بفرد

تهیه و تنظیم مقاله از : خدمات پرینت سه بعدی آی دیزاین

پرینت سه بعدی گلدان های خاص و منحصر بفرد
Summary
Review Date
Reviewed Item
پرینت سه بعدی گلدان
Author Rating
41star1star1star1stargray

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *