یکی از تولیدکنندگان لباس ورزشی در بوستون به نام New Balance مدتی است به تکنولوژی چاپ سه بعدی علاقه مند شده است. در حال حاضر این گروه تنها پلت فرم TripleCell خود را برای تولید کفش های کتانی معرفی کرده اند. پلتفرم TripleCell کفش هایی با عملکرد بالای ویژگی های بالقوه تولید می کند که شرکت New Balance در خط جدید کفش های ۹۹۰ Sport خود در کنار محصولات جدید نیز از آن استفاده می کند.

کاترین پترکا، مدیر کل شرکت New Balance، گفت: “پلتفرمTripleCell  بهترین نمایش از داده ها برای طراحی در این صنعت با انتقال یکپارچه بین خواص متغیر را ارائه می دهد. این تکنولوژی تولید دیجیتالی در حال پیشرفت هم اکنون به طور انحصاری در کارخانجات شرکت New Balance در ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفته است که ما را به عنوان یک رهبر در زمینه چاپ سه بعدی و تولید محلی معرفی می کند. به لطف تکنولوژی پرینت سه بعدی ما قادر خواهیم بود که صنعت را نه تنها از نظر عملکرد، بلکه در سفارشی سازی برای ورزشکاران و سرعت تغییر دهیم. ”

با استفاده از پلتفرم TripleCell، جدیدترین کتانی شرکت New Balance در مقایسه با مدل های پیشین ۱۰% کاهش وزن داشته است. از لحاظ علم ورزش، کاهش وزن تاثیر به سزایی بر بالا بردن عملکرد و افزایش سرعت ورزشکاران خواهد داشت. این کفشهای کتانی جدید به علت برخورداری از کیفیت بالا، قیمت های نسبتا بالایی دارند. کفش ورزشی  Sport990 این کمپانی که شامل یک پاشنه TripleCell چاپ سه بعدی شده می باشد با قیمتی در حدود ۱۸۵ دلار به فروش می رسد. به همین ترتیب، در ۱۵ سپتامبر سال جاری این شرکت مدل دیگری به نام FuelCell Echo را با قیمت ۱۷۵ دلار به فروش خواهد رساند.

همکاری شرکت پرینت سه بعدی  و New Balance

یک شرکت پرینت سه بعدی کمک های گسترده ای در توسعه بسیاری از مواد و فناوری های مورد استفاده در کفش های New Balance ارائه داده است. این دو شرکت از سال ۲۰۱۷ با هدف توسعه فوتوپلیمری به نام Rebound Resin با یکدیگر همکاری کرده اند. این ماده در عین حفظ مقاومت بالا و ساختارهای شبکه ای قوی، نرمی و کیفیت فنری را به ارمغان می آورد.

دیوید لاکاتوس مدیر مسئول محصولات  پرینت سه بعدی گفت: “چاپ سه بعدی در حال تغییر فرایند تولید در کارخانه ها می باشد. با حذف وابستگی به قالب ها، و چاپ مستقیم برای هر دو فرایند نمونه سازی و تولید، این تیم چرخه های توسعه و تولید را از ماه ها به چند ساعت تغییر دادند. ما در حال حرکت به سوی دنیایی هستیم که در آن چرخه طراحی وابسته به نظر مصرف کننده است و هیجان انگیز است که شرکت New Balance در خط مقدم آن است. ”

کفشFuelCell Echo  همچنین یک ساختار چاپ سه بعدی را اگر چه با تکنولوژی متفاوت، ترکیب کرده است. در این کفش از این تکنولوژی پیشرو که سرعت را بهینه می کند استفاده شده است. این کفش های کتانی بخشی از موج جدیدی از کفش های چاپ سه بعدی شده است که سفارشی سازی و تناسب دقیق را برای مشتری فراهم می کند.

منبع: https://3dprinting.com/

در صورت تمایل میتوانید فایل PDF این مقاله را در قسمت زیر دانلود و با ذکر منبع مورد استفاده قرار دهید.

pdfpdf کفش های چاپ سه بعدی شده شرکت New Balance

تهیه و تنظیم مقاله از : خدمات پرینت سه بعدی آی دیزاین

 

 

به این پست امتیاز دهید
کفش های چاپ سه بعدی شده شرکت New Balance

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *